jan svoboda

zakázková výroba umělecko-kovářských výrobků

Vyrábím kované brány, mříže či ploty, panty, kliky, zábradlí atd. Možnosti realizace jsou velmi široké – zhotovím vám umělecky náročné i jednoduše krásné výrobky. Záleží jen na vás.

Ukázka vybraných výrobků

jan svoboda

existují hodnoty, ze kterých neuhýbám

jak budeme postupovat

1   budeme si rozumět?

Máte zájem o mou práci. Dobrý začátek.

Vaši důvěru vám opětuji. Probereme spolu vaše požadavky a představu. K tomu vám nabídnu své znalosti a zkušenosti a tak se společně dobereme ideálního zpracování budoucího díla.

2   Grafický návrh

Na základě smluveného postupu vám nakreslím grafický návrh, který budeme spolu konzultovat a upravovat. Probereme celkový vzhled i detaily a funkce.

Po odsouhlasení návrhu vám vypracuji cenový rozpočet, volný termín realizace a můžu se pustit do práce.

3   realizace

Celý návrh převedu do měřítka 1:1 a následně podle toho vyrobím z kovu. Následuje povrchová úprava, podle prostředí ve kterém je dílo usazeno.

Předání, usazení, montáž ukončí proces výroby. Zaplatíte mi za mou práci a vás znovu rád ve své kovárně přivítám s novou zakázkou.

jan svoboda

umělecký kovář

Začal jsem dělat řemeslo po roce 1998, když jsem úspěšně dokončil školu v Jaroměři. Od té doby se snažím zlepšovat své schopnosti a znalosti abych mohl vytvářet to nejlepší z kovářského řemesla co umím. Účastním se kovářských sympozií (Hefaiston, Buchlovské kování atd.) , kde získávám nové informace o řemesle a materiálech a zkouším stále, pro mě, nové techniky. Tím rozšiřuji oblast své výroby a zdokonaluji provedení kovářských postupů. Pokud se vám můj projev práce líbí, navštivte kategorii Kontakt a zavolejte. Rád vám vyhovím.

kontakt

Jan Svoboda
+420 731 482 063
um.kovar@gmail.com

Zlíč 64
552 03 Česká Skalice
IČO: 63617838

poptávkový formulář

Page 1 of 2
CAPTCHA image

KOVÁŘSTVÍ GOVANNON 2020 DESIGNED 

Zakládám si na spolehlivosti, vzájemné důvěře a respektu. Mé slovo platí.

Má práce je pro mě životním stylem.

Po více než 20-ti letech mě stále baví a fascinuje. I toto se odráží v jedinečnosti rukopisu kováře.

Vše je poctivě vytvořeno

Odmítám prefabrikáty a seriové výlisky. Každý kus je vyroben od základu a i když na oko stejný, přesto jiný. Tyto „nepřesnosti“ vdechnou do díla život.