jan svoboda

Výroba mečů a chladných zbraní

Díky zkušenostem ze šermířské skupiny vím, jak se se zbraněmi zachází, jakou mají mít váhu, délku, kde se nachází těžiště atd. Jsem schopen vám ukovat zbraně té nejlepší oceli.

Ukázka vybraných výrobků

jan svoboda

existují hodnoty, ze kterých neuhýbám

jak budeme postupovat

1   budeme si rozumět?

Máte zájem o mou práci. Dobrý začátek.

Vaši důvěru vám opětuji. Probereme spolu vaše požadavky a představu. K tomu vám nabídnu své znalosti a zkušenosti a tak se společně dobereme ideálního zpracování budoucího díla.

2   Grafický návrh

Na základě smluveného postupu vám nakreslím grafický návrh, který budeme spolu konzultovat a upravovat. Probereme celkový vzhled i detaily a funkce.

Po odsouhlasení návrhu vám vypracuji cenový rozpočet, volný termín realizace a můžu se pustit do práce.

3   realizace

Celý návrh převedu do měřítka 1:1 a následně podle toho vyrobím z kovu. Následuje povrchová úprava, podle prostředí ve kterém je dílo usazeno.

Předání, usazení, montáž ukončí proces výroby. Zaplatíte mi za mou práci a vás znovu rád ve své kovárně přivítám s novou zakázkou.

jan svoboda

umělecký kovář

Začal jsem dělat řemeslo po roce 1998, když jsem úspěšně dokončil školu v Jaroměři. Od té doby se snažím zlepšovat své schopnosti a znalosti abych mohl vytvářet to nejlepší z kovářského řemesla co umím. Účastním se kovářských sympozií (Hefaiston, Buchlovské kování atd.) , kde získávám nové informace o řemesle a materiálech a zkouším stále, pro mě, nové techniky. Tím rozšiřuji oblast své výroby a zdokonaluji provedení kovářských postupů. Pokud se vám můj projev práce líbí, navštivte kategorii Kontakt a zavolejte. Rád vám vyhovím.

kontakt

Jan Svoboda
+420 731 482 063
um.kovar@gmail.com

Zlíč 64
552 03 Česká Skalice
IČO: 63617838

poptávkový formulář

KOVÁŘSTVÍ GOVANNON 2020 DESIGNED 

Zakládám si na spolehlivosti, vzájemné důvěře a respektu. Mé slovo platí.

Má práce je pro mě životním stylem.

Po více než 20-ti letech mě stále baví a fascinuje. I toto se odráží v jedinečnosti rukopisu kováře.

Vše je poctivě vytvořeno

Odmítám prefabrikáty a seriové výlisky. Každý kus je vyroben od základu a i když na oko stejný, přesto jiný. Tyto „nepřesnosti“ vdechnou do díla život.